Vytisknout

Vítáme Vás na stránkách firmy Studio DAJA Strakonice

logo DAJA 1

Vítám vás na stránkách Studia DAJA. Toto studio vzniklo v létě 2011 na základě spolupráce Dany a Jany (DaJa). Moje kolegyně Danuška se několik let věnovala masážím a práci s energií a já jsem se od roku 2008 zabývala terapiemi EFT. Od roku 2011 jsme spojili tyto dva obory k sobě a vytvořili profesionální tým.

Pořádáme kurzy a semináře v oblasti osobního rozvoje a životního stylu.  Nabízíme vám nejen masáže a terapie, ale hlavně osobitý  a diskrétní přístup ke každému, kdo řeší životní a zdravotní problémy. V neposlední řadě upřednostňujeme cestu emočního koučinku, kde učíme klienty, jak svépomocí zlepšit svůj život. 

 

 

Věřím, že spolu najdeme cestu jak změnit Váš život k lepšímu.

Jana Grohmanová


Novinky

SOS – prosím, pomůžeš mi?

kafíčko

Dlouho jsem odolávala soc. sítím a telefonu s dotykovým displejem. Když mě chtěl kamarád naučit na počítači, tak jsem měla opravdu pocit, že nerozumím řeči jeho kmene.

Ale současná doba i mě dohnala propojit se více s ostatními lidmi pomocí soc. sítí a více poznávat tajemství počítačové techniky. Z důvodu vládních opatření nesmím mít přednášky, semináře a terapie s osobním kontaktem, jak bylo zvykem. Všechno je jinak. Tak jsem vše přijala jako výzvu naučit se dělat přednášky a semináře jako ostatní, on-line.

Vždy je něco poprvé, prosím pomůžete mi někdo? Připojíte se?  Ráda bych si vyzkoušela, jestli tuto počítačovou techniku zvládnu a také si s někým ráda "pokecela". Témat v dnešní době je opravdu hodně.

Jelikož  se již několik let intenzivně zajímám o to,  jak nás ovlivňují naše myšlenky a emoce, tak bych klidně zvolila nějaké toto téma. 

Číst dál...

Víte, proč se lidé v minulosti rádi obklopovali zlatem?

treasure chest 5576845 640

Nemusíme chodit do dávné minulosti.  I dnes mají ženy rády zlaté šperky a velice rády se s nimi zdobí. Když muž koupí ženě zlatý šperk, je to známka velké úcty a lásky (pokud si tím ovšem nežehlí jen nějaký ten průšvih).

Zlaté šperky, zlato a jejich krásná, blýskavá zlatá barva v minulosti představovala pro jejich majitele symbol energie nejvyšší Božské síly. Symbol jsoucna, pochopení všeho božského, otevření se moudrosti a napojení na intuici.

Číst dál...

Vánoční přání

christmas 3009720 640

 

Krásné prožití vánočních svátků, hodně štěstí, zdraví a lásky přeje studio Daja.

Připojuji text starý přes třista let a zdá se stále aktuální...

 

Nápis na zdi kostela sv. Pavla v Baltimoru L.P.1692

Pokojně kráčej hlukem a spěchem kolem sebe, nenech se rušit.

Pamatuj, kolik míru může být v tichu.

Buď sám sebou.

Nepodvoluj se a přitom vycházej se všemi.

Řekni svou pravdu klidně a jasně.

Číst dál...