disease 8198852 640Víte, že za vašemi fyzickými problémy mohou být schované vaše nezpracované emoce?

Klientka (60 let) původně přišla řešit nadváhu. Na domluvenou schůzku přišla ale s velkou bolestí kolena. Problém s váhou jsme tedy odložily a řešily akutní bolest v koleně.

 Jak taková terapie EFT vypadá?

Pokud řeším s klientem problém, určujeme jeho SJS (subjektivní jednotku stresu nebo bolesti) na stupnici 0-10.

Klientka prohlásila, že intenzita její bolesti 10 je prý málo. Označila svoji bolest asi 50, tak to cítila.

Při EFT terapie se používá ťukání na určité akupresurní body a zaměřujeme se na myšlenky a emoce klienta.

Základní nastavení-karate bod 3x

Přestože mi bolí v levém koleně pod čéškou, přesto tak se přijímám a mám se ráda.

Další body: temeno hlavy, hrana obočí, spánek, pod okem, pod nosem, brada, pod klíční kostí, pod paží a vnitřní strany prstů.

Začátkem září tohoto roku, opět plánujeme s mým letitým kamarádem a prvním lektorem kurzů "Intuitivního vidění" pro děti v naší republice, Janem Světlákem uspořádek další kurz pro děti ve Strakonicích.PAktivace Centra informačního vnímání otevírá nové možnosti a schopnosti Náš lidský mozek je schopen vnímat informace přímo z okolí bez pomoci našich pěti orgánů vnímání. Aktivace třetího oka a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pojďte si společně na toto téma popovídat a vyslechnou zkušenosti s touto technikou. Já osobně, když jsem před pár roky hrála "Člověcě nezlob se" s oficiálně slepím chlapečkem, tak mi to hlava nebrala.... Dnes vím, že vše je možné. 

cestalet1

Jsem moc ráda, že mohu opět pozvat do Strakonic mého letitého kamaráda a duchovního učitele Jana Světláka.

Mnoho z vás si žádalo pokračování kurzů ve Strakonicích, aby nemuseli dojíždět na kurzy na Moravu a do Prahy.

Tak si vás dovoluji pozvat na jedinečný jednodenní kurz Cesta lásky. Protože láska je klíč ke zdravým vztahům, zdraví a spokojenosti v životě.  Láska je to, co může zachránit tento svět. Tak věřím, že to osloví ty správné lidičky.

Co je to vlastně láska? Láska je nejsilnější mocí ve Vesmíru. Láska je neomezená energie. Láska je největší moc v kosmu. Láska je silnější než boj.  Láska dává absolutní jistotu. Láska je Jednota a nikoliv oddělení. Láska je odpověď na všechny ozázky. Láska je řešením na všechny problémy. Láska je silnější než strach. Láska nevytváří odpor. Láska je jednota - Bůh je láska. Láska člověka je silný cit vycházejí z úrovni srdeční čakry.

woman 570883 640 1

Chcete si dopřát dovolenou trochu jinak? Co kdyby právě ta letošní byla pro vás transformační.

Slovo dovolená je odvozeno od slova „dovolovat si“. Logicky vás tedy napadne, že jejím opakem je „něco si nedovolovat“. To znamená, že na tzv. dovolené si dovolujeme to, co normálně nemůžeme. A my toho často nemůžeme hodně.

„Nemohu si odpočinout, nemohu si to dovolit, nemám na to čas, nemám na to peníze“ apod. Nedovolovat je spojeno s pocitem, že něco pořád musíte, abyste si pak zase něco mohli dovolit. Je to tak trochu začarovaný kruh.

Celý rok šetříte, nedovolíte si jet na výlet, odpočinout si a pak hurá, dovolená 14 dnů u moře. Konečně relaxace, klid, odpočinek, jídlo, spánek, výlety, koupání apod. A co po 14 dnech? Našetřené peníze jsou fuč (někteří se díky nákladné dovolené i zadluží) a po dovolené jste nejen v pracovních a domácích povinnostech, ale hlavně opět ve stresu a napětí.

Co kdyby to letos bylo jinak? Co kdyby to pro vás byla dovolená transformační?

Slovo transformace znamená přeměna, proměna. Slyšeli jste pojem transformace vědomí?

uzemneni l 600x600Energetické zářiče - podpora vaší energie

"Vše je energie a to je vše, co ve vesmíru existuje."

VŠE je vytvořeno z energie, včetně nás.
Tedy stejně jako všechno, i my jsme v první řadě určitá kvalita energie a jsme v neustálém energetickém vztahu se VŠÍM.
„Vylaďme se“ na frekvenci reality, jež toužíme prožívat a nemůže se s tát jinak, než že si do života přitáhneme tuto realitu.
~Albert Einstein, velká duše propojená se Zdrojem a Vesmírem ~

Pokud mohu doporučit těm, kdo se vydali na cestu osobního rozvoje, "něco" co pomáhá propojit  se se správnými vibracemi nebo uvolnit energetické blokády,  jsou to určitě zářiče-amulety Kristall viz odkaz https://nabidka.kristall-centrum.cz/