Zájem o osobní rozvoj, zdravotní životní styl a udržení si psychického a fyzického zdraví se dostává stále do popředí většího zájmu mnoha lidí. Pojďte si vyzkoušet jednu z velmi účinných metod, kterou je metoda EFT. 

https://www.youtube.com/watch?v=9jTNHHTxG40&t=15s

Ochutnávka metody EFT v praxi na téma strach. Přidat nadpis 1080 x 1350 px

christmas 1869902 640

Dárkové vánoční poukázky

Přemýšlíte o originálním vánočním dárku?

Chtěli byste pomoci někomu blízkému nastartovat cestu k lepšímu a šťastnějšímu životu?

Cítíte, že se někdo, koho máte rádi, neustále utápí ve svých negativních myšlenkách, emocích a neumí udělat první krok ke změně svého života?

Dnešní doba je čím dál tím více naplněná strachem, stresem a nejistotou. Bohužel si neuvědomujeme, že stres a strach snižuje imunitu a je příčinou mnoha našich problémů, jak zdravotních, tak psychických. 

Abychom zvládli náročnost tohoto období, potřebujeme být ve své vlastní síle a psychické rovnováze. Naše myšlenky a naše emoce  ovlivňují naši realitu. Proto je tak důležité se s emocemi a myšlenkami naučit pracovat. 

Je tradicí si „pod stromeček“ darovat materiální dárky, abychom druhému udělali radost. Bohužel, velmi často z nich radost za čas vyprchá ...

Štěstí a zdraví se odráží na stavu naší mysl. Bohužel je v některých případech těžké, tohoto stavu docílit a hlavně si ho udržet. Někdy opravdu potřebujeme pomoc.

Co kdybyste letos nadělili trochu originálnější dárek?

Pozvánka na předvánoční podvečer spojení s pitím ceremoniálního kakaa, hudební vibrační lázní a povídáním na téma" Léčivá síla odpuštění". Pojďme si v klidu příjemného prostředí popovídat, proč je důležité odpouštět a jak to udělat.

15.12.2023  od 17-20hod. Rod.centrum Beruška Strakonice.
Přidat podnadpisPřidat podnadpis 105 x 148 mm 1

young woman 2171052 640

POZOR - AKCE ZRUŠENY !

Z důvodu náhlého onemocnění se omlouvám, že jsem nucena zrušit plánované akce na tento týden.

Přednáška Minulost je stínem tvojí přítomnosti 9.11.2023 od 18.30 v Berušce - Strakonice a páteční akce10.11,2023 Dřešín - Přednáška Metoda EFT v praxi. - ZRUŠENO!

Děkuji za pochopení - Jana Grohmanová

 

MINULOST JE STÍNEM TVOJÍ PŘÍTOMNOSTI aneb síla přítomného okamžiku

Přidat podnadpis 148 x 210 mm 100 x 140 mmTaké se vám stává , že se vám neustále vrací vzpomínky na minulost, které ve vás probouzí nepříjemné emoce?

Také nemůžete z hlavy vymazat situace nebo člověka, který vám ublížil a stále dokola se vracíte k tomu, proč se stalo a co jste mohli udělat tenkrát jinak?

Velice často se setkávám ve své terapetické praxi s klienty, kteří mají pocit, že uvízli v určitých starých programech a přesvědčeních a nemohou se z tohoto zajetí dostat.

To pak ovlivňuje nejen jejich zdraví ale i vztahy.

Ukřivdění, zrada, nenávist, zloba a pocity viny nás mohou blokovat od nových vztahů i zažívání radosti, štěstí a vnitřního klidu. 

Vaše negativní energie bývá často doslova zamrzlá v čase a prostoru, ale mužeme to změnit.