uzemneni l 600x600Energetické zářiče - podpora vaší energie

"Vše je energie a to je vše, co ve vesmíru existuje."

VŠE je vytvořeno z energie, včetně nás.
Tedy stejně jako všechno, i my jsme v první řadě určitá kvalita energie a jsme v neustálém energetickém vztahu se VŠÍM.
„Vylaďme se“ na frekvenci reality, jež toužíme prožívat a nemůže se s tát jinak, než že si do života přitáhneme tuto realitu.
~Albert Einstein, velká duše propojená se Zdrojem a Vesmírem ~

Pokud mohu doporučit těm, kdo se vydali na cestu osobního rozvoje, "něco" co pomáhá propojit ty správné vibrace, jsou to určitě energetické zářiče https://nabidka.kristall-centrum.cz/

Mám s nimi letitou osobní zkušenost a mohu je jen doporučit. Za jejich vznikem stojí můj dlouholetý přítel a velký duchovní učitel Jan Světlák, kterého si velmi vážím. Každý ze zářičů je velmi specifický a je napojen na systém, který danou energii stále zprostředkovává. Pokud by měl někdo zájem (než si zářič objedná na eshopu Kristallu) vyzkoušet jeho energetickou schopnost, mám vzorky v kanceláři studida Daja. Po telefonické domluvě, je možné si zářiče otestovat. https://www.studiodaja.cz/kontakt

Sama nosím některé zářiče v návaznosti na energie a situace, které řeším. Poslední dobou nedám dopustit na zářič Uzemnění a Rescue.  Zářič Uzemnění je zářičem " přítomného okamžiku a dokáže udržet vaši mysl tady a teď, tak abyste neutíkali myšlenkami do negativních vzpomínek na minulost a do strachů z budoucnosti. https://nabidka.kristall-centrum.cz/product/uzemneni/ doporučuji ho i všem studentům. 

Zářič Rescue je prioritně pomocník do stavů těžkého životního období, či silně stresových a traumatických situací. https://nabidka.kristall-centrum.cz/product/rescue/.

Ani na ostatní zářiče nedám dopustit  jako je Láska, Ochrana, Zdraví a další - viz odkaz. Jsou k technice EFT se kterou pracuji na uvolnění energetických a emočních blokád dalším skvělým pomocníkem, jak udržet patřičné vibrace.

 

 

Bruce Lipton, Ph.D. - Jak fungují buňky

Buněčný biolog, respektovaný vědec, Bruce Lipton vysvětluje, jak fungují lidské buňky.
Když to pochopíte, máte tu velmi jednoduchý návod, jak být tvůrci vlastního života.
Bruce, díky! ❤️

 

EFT.cz - EFT v pořadu Sama doma


Úžasná univerzální léčebná pomoc

Od Gary Graig zakladatele EFT. Seznámení s technikou k emocionální svobodě (EFT), všestranný léčebný prostředek, který opravdu často pomůže v případech, kde nic jiného již nepomohlo.

Oficiální trailer k novému filmu E MOTION

 

HG Bruce Lipton EFT 2016

Bruce Lipton - Vědomí a energie

https://www.youtube.com/watch?v=loJIbHDj0BU


Více informací o technice emoční svobody (EFT)