Vytisknout
Zobrazení: 1847

Už vám někdo prozradil, že si můžete vědomě tvořit svoji realitu ? Zatím si ji všichni tvoříme nevědomě a hlavně nikdo nás nenaučil převzít odpovědnost za své myšlenky , přesvědčení a emoce.

 

Náš život j cesta za poznáním a pochopením, je to náš vývoj a stále se nám otevírají nové možnosti. Když si uvědomíte, co se děje a pochopíte souvislosti otevírá se vám možnost stát s vědomým tvůrcem svého života?

 

freedom 1886402 640To co nás ale blokuje jsou naše naučené vzorce chování, naše podvědomé programy uložené naší mysli. Možná, že i vy máte podobné myšlenkové programy . Nemůžu mít to co chci, nemůžu změnit práci, nemůžu odejít, nemůžu najít toho pravého partnera, nemůžu být zdravá, šťastná, bohatá....víme toho tolik, co nemůžeme ! A víte co můžete ? Můžete si dovolit uvědomit si, co vás brzdí a rozhodnout se pro změnu. Zkuste se konečně osvobodit od svých myšlenkových a omezujících pout přesvědčení.

 Můžete si uvědomit sílu vašich myšlenek, slov, emocí a podívat se do vašeho podvědomí a nalézt tam vaše blokující přesvědčení. A proč ? Protože to je to, co můžeme změnit.

 

Pokud máte pocit, že váš život vám nepřináší radost, potěšení, máte problémy se vztahy, se zdravím, je čas zamyslet se proč ? Všechny situace mají řešení. Uvědomte si, že všechno začíná ve vaší hlavě a nikdo zvenčí nemá přístup k vašim myšlenkám. Vaše emoce jsou propojeny s cítěním vašeho srdce. Pokud cítíte strachy, obavy, úzkost, bezmoc…..jsou to vaše emoce a opět vy to můžete změnit.  Jen vy můžete otevřít svoje srdce. Nikdo jiný to za vás neudělá. Ale někdo vám může ukázat cestu. Pokud jste připraveni podívat se na svoje omezující programy a přesvědčení ráda budu vaším průvodcem. Je to vaše cesta, váš život a vaše odpovědnost. Mnohdy nestačí číst pouze pozitivní knihy nebo  chodit na  jeden ezoterický  kurz za druhým. A je třeba začít pracovat vědomě se svými myšlenkami a pocity.  Pokud jste se rozhodli pro prví krok přijměte pozvání na kurz http://www.studiodaja.cz/seminare/osobní-rozvoj/155-kurz-prace-s-nasemi-myslenkami-a-emocemi

www-studiodaja.cz  Jana