Lipno pláž

     Víkend pro ženy u Lipna

           22.6 – 24.6.2018

Milé uspěchané a obětavé ženy, zamyslete se kdy jste naposledy udělaly něco jen pro sebe ?

Co kdyby jste si dopřály víkend jen pro vás samotné, odsunuly všechny povinnosti a starosti, uvolnily svou mysl, tělo a dovolily se vydat na cestu sebeobjevování.

Pokud si myslíte, že přišel čas ve svém životě udělat nějakou změnu k lepšímu pojďte, prožít příjemný prodloužený víkend.

Během tohoto víkendu se můžeme společně podívat na to co vás omezuje a trápí ve vašem životě.

Poodhalíme tajemství naší mysli, našich podvědomých programů a přesvědčení. V praxi si můžete vyzkoušet a projít metodou The Work s jednou z mála certfikovaných lektorek u nás Katkou Nesvadbovou -viz odkaz http://katkanesvadbova.cz/http-katkanesvadbova-cz-page-id-35/

Můžete se ponořit do energií taneční meditace Loona Dance ( viz odkaz – níže), kde se propojíte se svou intuicí a vnitřní moudrostí , uvolníte svoje tělo a mysli a naučíte se pracovat s energiií.

Dále se blíže seznámíte s metodou EFT ,http://www.studiodaja.cz/eft-terapie kde se naučíte jak pracovat se svými emocemi, aby se nevytvářela energetická blokace ve vašem těle a pochopíte jak jsou vaše emoce důležité v běžném životě. Pokud změníte nastvení v sobě, budete se divit, jak se vám zlepší i vaše vztahy. Podíváme se společně pod roušku tajemství Zákona přitažlivosti, to co možná ještě nevíte.

 

Víkendem hýčkání, sebeobjevování a proměny vás  provedou Katka Nesvadbová (Průvodce práce s myslí metodou The Work of Byron Katie a akreditovaná lektorka meditačního tanečního konceptu Loona dance) a Jana Grohmanová (dlouholetá terapeutka metody EFT, která ke své práci využívá i NLP, hypnoterapii, Zákon přitažlivosti a další techniky).

Přihlášky a podrobnější informace :http://katkanesvadbova.cz/vikend-pro-zeny-u-lipna/