watercolor 1020509 640

 Dúležité UPOZORNĚNÍ!  Z důvodu dnešního akutního onemocnění oka a následné nutné léčby se tento kurz ruší! Omlouvám se všem zájemcům a přihlášeným za tyto komplikace. Jana G.

Další společný transformační týdenní kurz s katkou Nesvadbouvou plánujeme na první polovinu června 2024. Pokud máte zájem napište na email - viz níže v kontaktu, nebo volejte, poskytnu informace.

Kurz osobního rozvoje pro ženy  8-12.5.2024  na téma:

Naše sebeláska a sebehodnota

Naše sebeláska a sebevědomí má nejen vliv na naše pracovní úspěchy, na naše vztahy, ale především na vaše zdraví.

Kořenová příčina mnoha problému pramení právě v našem nízkém sebevědomí, sebehodnotě a sebelásce. Snažíme se mnohé věci změnit vědomě a je to složité a těžké. Pokud chceme změnit své vnitřní nastavení potřebujeme se naučit pracovat se svou podvědomou myslí.

Zde je klíč k vaší trvalé změně.

SEBELÁSKA znamená, že miluji sám sebe, takového, jaký jsem a se svými chybami jsem v pořádku.

Sebeláska je zkratka k úspěchu, k šťastnému životu a zdraví.

Sebeláska není luxus, ale cesta k tomu nejlepšímu člověku, kterým se můžeme stát.

SEBEHODNOTA - (sebeúcta) znamená, že znám svou cenu, svou hodnotu, jsem ve své pravdě. Říkám, co si myslím, přijímám svou nedokonalost, nekritizuji se.

Sebe-hodnota je vrozená. Narodíme se jako hodnotný a jako hodnotný zemřeme. Je jedno jestli jste Matka Tereza nebo Hitler. Ve své PODSTATĚ jste jedineční, nesmrtelní, nekonečně vzácní a hodnotní lidé. Jste nekonečným množstvím potenciálu, a to se nemění.

Nemusíme hledat svoji hodnotu. Nikdy jsme ji neztratili, je s námi věčně. Nelze ji ztratit, nelze ji schovat – jediné co musíme si na ni vzpomenout a uvědomit si ji.

Nemusíme totiž ani nikomu svoji hodnotu dokazovat – ani sami sobě. Jsme totiž hodnotní takoví, jací jsme i se všemi chybami.

Pokud jste na svoji sebe-hodnotu a sebelásku zapomněli je čas se k ní vrátit.

Společně s mojí dlouholetou kamarádkou, kolegyní a terapeutkou Katkou Nesvadbovou si vás dovolujeme pozvat na transformační kurz pro ženy.

Pozvánka na kurz:

 https://www.letacek.cz/sebepoznani/jizni-cechy/kurz-sebelasky-a-sebehodnoty-pro-42890 

https://zmenazivotajana.blogspot.com/