woman 570883 640 1

Chcete si dopřát dovolenou trochu jinak? Co kdyby právě ta letošní byla pro vás transformační.

Slovo dovolená je odvozeno od slova „dovolovat si“. Logicky vás tedy napadne, že jejím opakem je „něco si nedovolovat“. To znamená, že na tzv. dovolené si dovolujeme to, co normálně nemůžeme. A my toho často nemůžeme hodně.

„Nemohu si odpočinout, nemohu si to dovolit, nemám na to čas, nemám na to peníze“ apod. Nedovolovat je spojeno s pocitem, že něco pořád musíte, abyste si pak zase něco mohli dovolit. Je to tak trochu začarovaný kruh.

Celý rok šetříte, nedovolíte si jet na výlet, odpočinout si a pak hurá, dovolená 14 dnů u moře. Konečně relaxace, klid, odpočinek, jídlo, spánek, výlety, koupání apod. A co po 14 dnech? Našetřené peníze jsou fuč (někteří se díky nákladné dovolené i zadluží) a po dovolené jste nejen v pracovních a domácích povinnostech, ale hlavně opět ve stresu a napětí.

Co kdyby to letos bylo jinak? Co kdyby to pro vás byla dovolená transformační?

Slovo transformace znamená přeměna, proměna. Slyšeli jste pojem transformace vědomí?

Naše planeta se dostala do bodu planetárního vzestupu, navyšují se frekvence a teď je na každém z nás, jak to zvládneme.

Transformace vědomí je v podstatě postupná přeměna našich vzorců chování, postojů, přesvědčení a limitů tak, aby byly v souladu s vesmírnými zákony a my sami dosáhli rovnováhy, harmonie a nakonec jednoty.

Je to hlavně práce na sobě. Je to postupné rozšiřování hranic našeho vědomí, sebepoznávání a práce s nevědomou částí sama sebe. Práce, kterou za vás nikdo jiný, než vy sami neudělá.

Zvyšující se vibrace energie v okolí působí na každého z nás a nutí nás přizpůsobit se. Někteří lidé tento přechod na nový stupeň vědomí snášejí hladce, ale více je těch, kteří se dostávají do situací, ve kterých prožívají jim dosud neznámé a těžko popsatelné stavy.

Cílem těchto transformačních procesů je očištění a zvýšení vibrací člověka na všech úrovních jeho bytí, aby vibroval v rozsahu, který je kompatibilní se zvýšenými vibracemi planety Země a naší galaxie.

Cesta transformace vědomí vede od převzetí odpovědnosti za svůj vlastní život až k plnému vědomí, které znamená úplnou svobodu.

Nedávno se mi někdo optal, kam si pojedu letos odpočinout na dovolenou. Zarazilo mě to, protože mám pocit, že si každý den dovoluji to, co chci. Tak jsem vlastně přišla na to, že dovolenou ani nepotřebuji. Každý nový den je svátkem, za každý den jsem vděčná a dovoluji si být bezdůvodně šťastná.

Letos si dovoluji mít opět dovolenou „pracovní i odpočinkovou“, protože se práce stala radostí a naplněním.

Velice ráda, předávám v praxi své zkušenosti a vědomosti, tak aby mohli být lidé ve svém životě spokojenější, šťastnější a začali si "dovolovat" nejen o dovolené...

Jako každoročně tak i letos plánujeme s mojí kolegyní, terapeutkou Katkou Nesvadbovou Transformační dovolenou pro ženy na jihu Čech 30.6 - 7.7.2024

  • Jste připraveni nastartovat pozitivní změnu ve svém životě?
  • Chcete se dozvědět, jak funguje vaše mysl a jak se naučit zvládat každodenní stres?
  • Máte pocit, že vás ovládají vaše emoce a nevíte si s nimi rady?
  • Neumíte svému okolí říkat ne a máte problém se sebeláskou a sebe-hodnotou?
  • Omezují vás vaše strachy a pronásledují vás negativní emoce uložené v minulosti?
  • Chcete otevřít své srdce a propojit se více s vaší opravdovostí a ženskostí?
  • Chcete si užít koupání, relaxace, sluníčko a přitom projít osobním rozvojem?
  • Máte chuť strávit týden se zkušenými terapeuty, naučit se pracovat s energií myšlenek, slov a emocí a naučit se nové dovednosti?

Pokud jsou vaše odpovědi na tyto otázky kladné, tak je tento kurz vhodný právě pro vás!

Dovoluji si se souhlasem dotyčných zveřejnit reference z loňského kurzu.

Jitulka

Nevyměnila bych ni, ani jednu situaci, vše bylo dokonalé, bláznivé a přitom přirozené, příjemné. Odnesla jsem si tolik zážitků, poznala hodně nového. Ale to by bylo ničím bez dvou nádherných bytostí, Jany a Kačky. Jejich péče, ochota, láska, vřelost, pomoc. Netušila jsem, k jak hlubokému spojení mezi námi všemi může dojít a jak ozdravné a nádherné to je. J.
 
Ludmilka
Celý týden byl úžasný... uvědomování si ženství a sama sebe. Každá hra či tvoření mi přineslo vhledy do sebe a  naplnilo mě uvědoměním. Spoustu věcí jsem zažila poprvé v životě. Děkuji za vás a vaše spojení, že jste se Janča s Kačkou našly. L.
 
Šárynka
Holčičky zlaté, vámi zorganizovaný týden se ukázal jako láskyplný, tvořivý, oboustranně povznášející. Spousta zajímavých připravených her, činností, tvůrčí práce mě moc bavila, přivedla k SOBĚ, ke svému JÁ. Díky. Dokázaly jste nás tu všechny propojit do báječné party plné lásky. Jsem za to hodně vděčná. Poznala jsem ochotu posouvat se v lásce, radosti, blaženosti. A vaše heslo: "Všechno je možné!" si budu opakovat i vzpomínat na klidná místa u koupaliště v Radomyšli, kde jsem to poprvé zavnímala tak silně. Poznání, že je mi sama v sobě bez okolních vjemů krásně, spokojeně, je po tomto týdnu zřejmější. Děkuji všem ženám za pro mě důležitý týden života. Těším se na další setkání, Š.
 
Evička
Jsem moc ráda, že jsem měla odvahu jet. Někde v sobě jsem cítila, že to potřebuji. Celý týden byl skvělý. To, co jsem zažila a hlavně cítila, jsem si myslela, že nejsem schopna zažít. Moje "brnění" hodně zrezivělo. Chci na sobě pracovat a úplně ho odstranit. Nyní už vím, že to jde. Skvělá parta žen, úžasný kolektiv, nikdo mi nedával najevo mé stáří, díky. Jsem ráda, že jsem díky vám v sobě opět našla hravost dítěte dělat blbiny, nebrat život tak vážně. E.Leták Transformační dovolená 2024
 
 

Více informací najdete na:  https://katkanesvadbova.cz/transformacni-dovolena-pro-zeny/

Případné dotazy:https://www.studiodaja.cz/kontakt