Začátkem září tohoto roku, opět plánujeme s mým letitým kamarádem a prvním lektorem kurzů "Intuitivního vidění" pro děti v naší republice, Janem Světlákem uspořádek další kurz pro děti ve Strakonicích.PAktivace Centra informačního vnímání otevírá nové možnosti a schopnosti Náš lidský mozek je schopen vnímat informace přímo z okolí bez pomoci našich pěti orgánů vnímání. Aktivace třetího oka a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pojďte si společně na toto téma popovídat a vyslechnou zkušenosti s touto technikou. Já osobně, když jsem před pár roky hrála "Člověcě nezlob se" s oficiálně slepím chlapečkem, tak mi to hlava nebrala.... Dnes vím, že vše je možné. 

Pro děti s poškozeným zrakem je kurz velice přínosný. Je-li dítě “živější” a ideálně i nadšené z kurzu, výsledek je téměř zaručený. Paradoxně se lépe pracuje s většími dioptriemi, než s menšími, neboť výsledek je znatelnější a přesvědčivější pro dítě i přítomné rodiče. Tímto způsobem se nám (pracujeme společně s manželkou) již podařilo napravit vidění i u klasickou medicínou nenapravitelným viděním, jako je neoperovatelný šedý zákal v čočce; problematický parazit v oku; nebo silně zhoršený zrak poškozením očí silnou zánětlivostí, či nedovyvinutýma očima poškozenýma inkubátorem.

Jedinou výjimkou jsou děti zcela nevidomé, které potřebují individuální, delší a zcela odlišný přístup pro aktivaci vidění. Tedy na našich stránkách vyhlášené kurzy určené skupinkám pro větší počet dětí pro ně vhodné nejsou.

Více informací zde: https://kristall-centrum.cz/project/videni/