Návrh bez názvu 8

2.7 - 3.7. 2022  - Strakonice

Kurz EFT pro vlastní použití 

Je opravdu čas mít svoji psychiku v rovnováze a být emočně připraven(a) zvládat nejen současnou situaci, ale i to co nás čeká v budoucnosti.

Dostali jsme se do zlomové (transformační) doby  a je čas si uvědomit, že svými vlastními myšlenkami, podvědomými programy v mysli a emocemi, ovlivňujeme nejen současnost, ale vytváříme i svoji budoucnost.

Pozitivní myšlení nestačí. Je třeba navyšovat vlastní vibrace a zbavovat se negativních emocí, které nás drží v nízkých vibracích. Je to především strach, obavy, úzkost, pocity viny, křivdy, smutek ale i zloba a nenávist. Nikdo nás nikdy neučil, že je možné se s těmito emocemi naučit pracovat. Ne nadarmo se říká, že potlačené emoce způsobují nemoce.Už i lékaři uznávají, že stres je příčinou 90 % všech nemocí. Poměrně hodně přibývá úzkostí, depresí a psychických poruch.

Pojďte se naučit pracovat se svými emocemi, negativními myšlenkami a omezujícími programy mysli. Zvu vás na výukový kurz metody EFT pro vlastní použití, zaměřený nejen na teorii, ale hlavně na praxi, tak, abyste tuto techniku mohli používat v každodenním životě.

Metoda EFT - Emotional Freedom Techniques -Technika emoční svobody

Metoda EFT funguje úplně jinak než vše, co jste dosud vyzkoušeli. Má schopnost změnit zásadně náš svět. . Uvádí do energetické a emoční rovnováhy naše tělo a mysl. Snadno rozpustí energetické blokády tvořené našimi potlačenými negativnímí emocemi.

Co se v kurzu naučíte

Vnímat své emoce a umět s nimi zacházet. Porozumět svým myšlenkám a jejich energetické síle. Naučíte se pracovat se svou vlastní energií. Naučíte se základy metody EFT a včetně praktické části, tak abyste ji mohli používat v každodenním životě. Dostanete výuková skripta a návody, jak zůstat v emoční pohodě, díky práci s energií.

Kurz se koná 2.7 - 3.7.2022 od 10 hod - do 17 hod. ( s přestávkou na oběd- hradí si každý sám) 

Cena kurzovného 3.800,- Kč. ( počet účastníků omezen - min.5  max 10 lidí) V ceně jsou zahrnuty pracovní materiály a občerstvení po dobu kurzu. 

Prázdninový dárek

Pro prvních pět přihlášených do 20.6.2022 je nachystán dárek (po absolvování kurzu) v hodnotě v hodnotě 1.400,- Kč ( 2 hod. individuální terapie zdarma)

Pro všechny účastníky je 1 měsíc zdarma online poradenství, při začlenění EFT do praxe.

Přihlášky posílejte na email: janagrohmanová@gmail.com. Obdržíte pokyn pro zaslání zálohy 2.000,- Kč na účet/ doplatek v hotovosti na místě. Platební doklad vám bude vystaven.

 Těší se na vás lektor kurzu Jana Grohmanová

Pokud se chcete podívat, proč je dobré se tuto metodu pro vlastní použití naučit, podívejte se na názory odborníků a jejich zkušeností. Energetická medicína se stále více stává zajímavější a úspěšnější na poli léčení. Od psychiky až po fyzické tělo.
https://www.studiodaja.cz/doporucuji-vam