Křešice 3

Pozvánka na zážitkový a transformační kurz

/muzikoterapie, neurolingvistika, arteterapie/

15.-16.7.2023 Na chalupě v krásném prostředí na Sedlčansku

Osobní rozvoj se stále více dostává do popředí zájmu lidí. Můžeme číst inspirační knihy, chodit na přednášky a pod. Ale přišel čas, vše již dávat do praxe. Co si můžete představit pod pojmem "vibrujeme a tvoříme pro planetu Zemi"? Vše na planetě je složeno z energie. Vše je vibrace, včtetně našich myšlenek, emocí a pocitů. Planeta v této době navyšuje své vibrace a my bychom s ní měli udržet krok a navyšovat je také, abychom všechny změny, které přichází psychicky a fyzicky zvládli.  Tím pomáháme nejen sobě,ostatném lidem, ale i naší planetě.

mísy

Pojďte se nechat rozmazlit a sladit své vibrace v hudební lázni Elfi harfy, tibetských mís a dalších vibračních  nástrojů.

Podíváme se také pod pokličku rozvíjejícímu se oboru, energetické psychologie. Dozvíte a naučíte zajímavé techniky pro váš osobní rozvoj a naučíte se je uvést do praxe ( práce s myšlenkami, emocemi a energií).

Využijete i svou kreativitu a pod zkušeným vedením si vyrobíte vlastní výtvarný dárek z minerálů.

Tak toto vše můžete zažít, pokud s námi pojedete na kurz „Tvoříme a vibrujeme pro nás i pro planetu Zemi. Akce je pořádána ve spolupráci s Institutem vzdělávání a osvěty- IVO- Praha

Cena kurzu 3.300,- Kč včetně ubytování a stravy.

Více informací a přihlášky na tel.  736 670 603, nebo 603 265 259

Kurzem vás budou provázet:

PhDr.Lucie Fojtíková - muzikoterapie, arteterapie  https://www.vzdelavani-osveta.eu/index.php/kontakt

Jana Grohmanová - terapeut EFT, emoční kouč

Dobrá dostupnost vlakem z Prahy cca 50 minut, ze Strakonic cca 2 hod.

Přesné souřadnice obdržíte po přihlášení na kurs a zaplacení zálohy ve výši 2.000,- Kč.odkaz k přihlášení  zde https://ivo.reenio.cz/cs/

brain g190497b55 640

Pátek 27.1.2023 od 17- 20 hod. Workshop - Energie našich slov, myšlenek a emocí

Pojďme se společně podívat na energií našich vlastních slov, myšlenek, emocí a pocitů. Naše vlastní podvědomá přesvědčení, jsou odrazem našeho života. Chceme-li  změnit svět, začněme u sebe. Změna začíná uvnitř každého z nás. Pohrajeme si se slovy a myšlenkami typu: nemohu si to dovolit, nezvládnu to, nemám na to, nejde to, nesmím, neumím, musím apod. 

Co kdyby byl už opravdu nejvyšší čas začít svá slova a myšlenky používat vědomě.

luggage g7371783bb 640

Jižní Čechy, Strakonicko 18-23.7.2022 

Začni si dovolovat - využij k tomu svoji dovolenou!

Chceš si zajímavě prožít 6 dní v láskyplné atmosféře stejně naladěných žen?

Máš chuť si konečně užívat slunce, vodu, přírodu a relaxovat?

Potřebuješ uvolnit své negativní myšlenky, stres a napětí?

Chceš se propojit s moudrostí a inteligencí své duše a fyzicky uvolnit tělo?

Jsi připravena na transformaci a pozitivní změnu ve svém životě?

Pokud si na některou otázku odpovíš ano, tak právě pro tebe je tato dovolená, to pravé co hledáš!

Co vás s námi čeká?

girl g553014e86 640

WORKSHOP -10.12.2022

Jak se naučit říkat NE, umět si nastavit své osobní hranice a navýšit  svou sebelásku a sebehodnotu.

Velice často, říkáme NE, když se nám chce říci ANO nebo naopak. Nějaká část uvnitř nás nám v tom brání a my jsme v rozporu se svou vědomou a podvědomou myslí. Nejsme s v souladu sami se sebou.

Viz odkaz článekhttp://studio-daja.cz/take-je-pro-vas-tezke-rikat-ne/

  Pozvánka na pracovní workshop - Jak zastavit své strachy, zbavit se                        stresu a napětStrach stresúzkost a metoda EFTí již 12.1.2022

Strach je aktuální téma dnešní doby. Již druhým rokem jsme doslova (každý den), médii zaplavováni informacemi o děsivém viru. Díky vládním opatřením se mnozí dostali do finančních nesnází. Řešíme vztahové, zdravotní a existenční problémy.  Strach se stává chronickým a stres je běžnou záležitostí. Vyvolávat v lidech strach je cílená manipulace a docela se to daří. Bojíme se sami sebe navzájem, udáváme se a ničíme si vztahy.

Strach je naší přirozenou emoční výbavou a má za úkol nás chránit, a to je v pořádku. Bohužel, je také strach, který nás omezuje. Pokud máte v autě v pořádku brzdy, tak vás vždy dobře chrání, když je správně používáte. Jestliže ale máte zaseknutou a zataženou ruční brzdu, brzy se vám auto zničí. Stejně je to i s naším tělem.

 Strach ničí naši psychiku a naše tělo. Ve strachu a pod psychickým tlakem děláme chybná rozhodnutí a nedokážeme si uchránit své osobní hranice. Strach snižuje naši imunitu.  Dnešní doba vyžaduje psychickou odolnost a je velmi náročná.